Wersje językowe
Waluty
 

Washpapa Elegance - ekskluzywne papiery do prania

Washpapa elegance, genua, derby, shine i nakoda to papiery, które powstały u producentów we Włoszech.

Nie jest tajemnicą, że Italia od lat jest producentem najbardziej ekskluzywnych skór. To doświadczenie jest wykorzystywane również w przemyśle papierowym, gdzie Włosi dokonują cudów w przetwarzaniu washpapy - postarzając ją, przerabiając na imitację skóry, wykonując odciski skór egzotycznych zwierząt, czy lakierując na bardzo intensywne kolory.

 

 

 

Washpapa Shine – vegan leather

Papier do prania, z którego wykonasz ekologiczny pasek skórzany? Brzmi dość niecodziennie, ale to stuprocentowa prawda! Washpapa to tkanina stworzona na bazie celulozy, która została zaimpregnowana specjalnym lateksem – pozwalającym na dowolne modyfikacje oraz odświeżanie w pralce. Jak najłatwiej opisać jej właściwości? Szyje się niczym skóra, a tnie jak papier.

Sprawdź modny materiał do szycia

Washpapę w wersji Shine możesz wykorzystać również podczas tłoczenia, laminowania, a także projektów opraw introligatorskich. Może być podstawą do wykonania torby ekologicznej. Jest przyjazna dla wegan – jako alternatywa dla skóry pozwala na stworzenie wyjątkowych akcesoriów i niepodrabialnych części odzieży. Przekonaj się o jej wyjątkowej mocy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl