Banery reklamowe Zero Waste

Banery reklamowe Zero Waste - "I’m wearing the future"

baner reklamowy zero waste sklep Alternative Textiles

Sklep - Banery Zero Waste

 

Projekt Banery Zero Waste idealnie wpasowuje się w rozpoczętą przez nas akcję ”Daj drugie życie tkaninie" w ramach projektu Deadstocki Recycle&Upcycle.

Deadstocki recycle&upcycle - Daj drugie życie tkaninie - sklep Alternative Textiles

Banery reklamowe idealnie nadają się na akcesoria – torby, torebki, plecaki, kosmetyczki, sakwy na rowery, płaszcze przeciwdeszczowe, gadżety reklamowe czy fartuszki dla dzieci do malowania - w duchu zero waste i upcyklingu.

Banery reklamowe to materiały poprodukcyjne, towary drugiej jakości, czasami z elementami niedodrukowanymi, kolorowe odpady drukarni oraz odzyski, po tym jak przestały pełnić swoją funkcję reklamową.

baner reklamowy zero waste sklep Alternative Textiles baner reklamowy zero waste sklep Alternative Textiles

Dając im drugie życie przyczyniamy się do ochrony środowiska.

Nie jest prawdą, że nie mam wpływu na to co W I E L C Y robią z naszą planetą.

Odwieczne prawo ekonomii definiujące podaż poprzez generowany przez nas popyt, reguluje wielkość zaśmiecenia świata. Głosując naszymi portfelami możemy te śmieci redukować. Głosując naszymi wyborami, możemy dawać drugie życie niechcianym rzeczom i ubierać je w piękne, nowe kształty.

Decydując się na produkty zero waste oraz na wejście na ścieżkę upcyklingu – podnoszenia wartości pierwotnego produktu - wybieramy ścieżkę odpowiedzialności, ścieżkę wolności i przyszłości, ścieżkę empatii i zrozumienia potrzeb naszych dzieci. Nikt tego za nas nie zrobi. Głosujmy.

Poniżej przykładowe produkty, które można odszyć z naszych banerów.

Banery są najczęściej wykonane z Frontlitu, popularnego materiału wśród drukarni, dzięki temu, że cechuje go wysoka wytrzymałość na zerwanie, uszkodzenia, wilgotność i promieniowanie UV oraz łatwość zadruku. Zastosowanie frontlitów jest bardzo szerokie, zdominowały one branżę reklamową – są stosowane m.in. na banerach, plakatach, billboardach, tablicach reklamowych, wydrukach wielkoformatowych do ekspozycji przy oświetleniu centralnym.

Banery w naszej ofercie są różnej jakości i w różnych wymiarach. Nowe, niedostatecznie dobre efekty produkcji, czyste i nie używane, oraz takie, które wracają z wypełnienia swojej roli, noszą na sobie ślady pogody, zanieczyszczeń atmosferycznych i używania. Przekazane nam przez Klientów, którzy tak jak my, rozumieją powagę sytuacji i starają się.

Naszymi partnerami są drukarnie. Ale do współpracy zapraszamy wszystkich: banki, agencje reklamowe, dystrybutorów filmów, oraz wszystkich tych, u których zalegają banery, nie mają z nimi co zrobić, a nie chcą skorzystać z najprostszego rozwiązania jakim jest ich wyrzucenie, bo ważny jest dla nich los naszej planety.

Nasze banery czyścimy, fotografujemy i wrzucamy do sklepu, a dla zainteresowanych współpracą firm, odszywamy reklamowe kolejce Zero waste, przekazywane pracownikom, partnerom biznesowym i klientom.

Zainteresowanych współpracą: zleceniem produkcji bądź przekazaniem banerów zapraszamy do kontaktu:

krydzewska@alternativetextiles.pl

tel +48 519 199 785

baner reklamowy zero waste sklep Alternative Textiles  baner reklamowy zero waste sklep Alternative Textiles

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl