Newsletter
Zapisz się do newslettera. Odbierz rabat 5% na pierwsze zakupy. Tu możesz się też wypisać z newslettera.

JUKI partner strategiczny

Maszyny do szycia JUKI - partnerem strategicznym washpapy i Alternative Textiles

 

 

Mając na uwadze wspólne wartości i idee powiązane ze społeczną odpowiedzialnością w biznesie oraz dbałością o środowisko Washpapa weszła na stałe w partnerstwo z JUKI - japońskim producentem maszyn do szycia, w ramach którego powstają:

- materiały promujące slow fashion oraz rękodzieło

- kursy szycia z washpapy na maszynach JUKI

- tutoriale i poradniki szycia z washpapy i corko (naturalnego korka do szycia)

Nasza wspólna działalność obejmuje również współpracę z blogerką i rękodzielniczką Jonaką-Z, która w ramach projektu "4 pory roku - szycie w zgodzie z naturą" stworzyła 4 tutoriale, zawierające wskazówki dotyczące szycia akcesoriów z washpapy.

Projekt powstał dzięki współpracy 3 stron Twórcy (Joanki Z), Tworzywa (washpapy) i Narzędzia (JUKI).
Za projekty i oprawę artystyczną odpowiadała Joanka Z, która postarała się aby były one modne, gustowne i funkcjonalne i sprawiły radość twórczą zarówno początkującym jak i zaawansowanym miłośniczkom maszyny do szycia. Instrukcje krok po kroku przeprowadzają przez tajniki szycia, a Joanka Z podpowiada techniki i kruczki, które ułatwiają jego szycie i wywijanie.
Ponieważ dla 3 stron tego układu ważne jest nie tylko co ale i jak – a zatem w zgodzie z naturą, w przyjaźni i akceptacji dla naszego środowiska naturalnego – projekty są przepełnione duchem lasu, ziemi i przyrody – bo washpapa to papier, Joanka Z to leśna dziewczyna a dla JUKI EUROPE duże znaczenie ma CSR.

Tutorial 4 pory roku - szycie w zgodzie z naturą WASHPAPA

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl