#SlowAlternativeWeek - Tydzień rabatów - 12%

Slow alternative week w Alternative Textiles - festiwal rabatów dla rękodzielników

Slow Alternative Week

Slow Alternative Week

🌿SLOW ALTERNATIVE WEEK 🌱Festival z alternatywnymi tekstyliami.
To nasza druga odsłona tego wydarzenia, tym razem z przesłaniem w tle.
Od poniedziałku, rozpoczynamy tydzień z rabatami, który oprócz możliwości zakupu tekstyliów do Waszych projektów i prezentów na Święta, ma głównie na celu pokazanie tego, co składa się na pracę rzemieślnika. Pracę, która wymaga talentu, czasu, eksperymentowania i serca.
Zamawiając prezenty od rękodzielnika stawiamy na jakość i niepowtarzalność. Nie jest to świat pędzącego fast fashion, który nakręca niezdrowe nawyki kupujących.
Wybierając prezenty handmade, trzymamy w rękach mini dzieła, które trudno często wycenić z uwagi na poświęcony czas, pracę oraz zaangażowanie.
Dla wszystkich rękodzielników - hobbystów i dla tych, dla których rzemiosło to sposób na zawodowe życie mamy przez cały tydzień festiwal cen.
Życzymy Wam tego, by Wasze prace oceniane były przez Waszych Klientów przez pryzmat talentu i wysokiej jakości a nie tylko ceny.
A my przez ten tydzień dostarczymy Wam towar w tej samej wysokiej jakości ale w obniżonej cenie, mając nadzieję, znaleźć jakieś sensowniejsze uzasadnienie dla tego pędu jaki napędza na całym świecie Black Friday.
Zatem od poniedziałku zaczynamy SLOW Alternative Week, a w nim codzienne rabaty na różne grupy produktów. Każdy dzień to inne spojrzenie na różne aspekty Waszej pracy.


Poniedziałek – T A L E N T  – washpapa COLOR

Slow Alternative Week


Wtorek – P R A C A   I   C Z A S – washpapa Aged i Standard

Slow Alternative Week

 

Środa – S E R C E – Corko

Slow Alternative Week

 

Czwartek – S I Ł A - tkaniny (Len&Blen, tkaniny z recyklingu i Konopka)

Slow Alternative Week

 

Piątek – "UMTEK Ochnastego: ;-)))) – washpapa Lamina (Aged, Standard oraz SHINE)

Slow Alternative Week

W każdym z tych dni obowiązuje rabat 12% na wybraną grupę produktów.
Można dokonywać codziennego wyboru produktów zaznaczając w sklepie opcję odbioru osobistego, tak byśmy wysłali całe zamówienie na koniec tygodnia, w jednej paczce.
Mamy nadzieję, że ten rabat świąteczny, SLOW weekowy rabat pozwoli Wam czerpać jeszcze więcej przyjemności z Tworzenia Waszych prac.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl