Wersje językowe
Waluty
 
Deadstocki - nasza współpraca z KOKOworld 0

Deadstocki - Drugie życie tkaniny - współpraca z KOKOworld

Razem z KOKOworld zapraszamy do naszego sklepu po nową dawkę tkanin deadstokowych.

To efekt rozpoczęcia przez nas współpracy w ramach projektu "Drugie życie tkaniny"  z tą interesującą, polską marką odzieżową.

W naszym dziale, znajdziecie pozostałości tkanin i dzianin, które nie zostały w pełni wykorzystane do odszycia kolekcji. Zalegały w magazynie i w końcu ponownie ujrzą światło dzienne w postaci Waszych projektów.

W sklepie znajdziecie dzianiny bawełniane i wiskozowe, poliestrowe tkaniny.

Kokoworld przystąpiło do naszego projektu Deadstocki, gdyż bardzo ważne dla tej firmy jest to, by tworzyć modę,

 KTÓRA SZANUJE LUDZI I ŚRODOWISKO 

Cytując KOKO: "Kochamy oryginalne wzory, kolory i projekty inspirowane kulturami świata. Naszą misją jest tworzenie kolekcji, które pomysłem i wykonaniem wychodzą daleko poza przeciętność. Nie chcemy jednak przyczyniać się do szkód, jakie przemysł odzieżowy wyrządza ludziom i środowisku. Dlatego sprzeciwiamy się idei fast fashion i tworzymy modę na własnych zasadach. Czy to łatwe? Nie. Czy możliwe? Tak! Stawiamy więc znak równości między modą a odpowiedzialnością. Bo bycie fair to nasza decyzja, nie chwilowy trend."

Nie wszystkie tkaniny, które znajdziecie w tym dziale będą miały pełen opis. Postaramy się Wam przybliżyć ich wygląd i wartość poprzez zdjęcia. Mamy nadzieję, że spotkają się z Waszym miłym przyjęciem i zagoszczą w Waszych projektach.

Kokoworld dziękujemy za wspólny projekt. Liczymy na to, że to początek i w przyszłości nadal będziemy im pomagać w szukaniu miejsca dla tkanin, których z różnych przyczyn nie udało się wykorzystać.

Zapraszamy kolejne firmy do współpracy.

deadstocki sklep Alternative Textiles  Deadstocki sklep Alternative Textiles  Deadstocki sklep Alternative Textiles

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl