Wersje językowe
Waluty
 
Farbowany Tyvek® - nowość w sklepie Alternative Textiles 0

Farbowany Tyvek® soft - nowość

Prezentujemy nowość w naszym sklepie, farbowany tyvek soft.

Tyvek kolor sklep Alternative Textiles   Tyvek kolor sklep Alternative Textiles

Możecie go kupić w kawałkach 65/95 cm, w kolorach szarym i różowym.

Wykonaliśmy wiele prób aby uzyskać ten efekt i najlepiej udaje się nam zafarbować tyvek na kolory pastelowe.

Tyvek®  farbowany jest jeszcze bardziej miękki i zapewne pod wpływem farbowania utracił częściowo swoje pierwotne własności, o których piszemy poniżej. Jest nadal bardzo miękki, wiotki i nadaje się do szycia worków, saszetek i na podszewki. Zwija się go dosłownie w niewielką kulkę, przez co jest bardzo łatwy w transportowaniu.

Jest bardzo lekki i wytrzymały.

Poniżej parę zdjęć naszego nowego, unikatowego produktu.

tyvek kolor sklep Alternative Textiles

 

Tyvek® to całkowicie syntetyczny materiał wykonany z gęstej polietylenowej przędzy.Lekki, trwały i przepuszczający powietrze, a mimo to wodoodporny, niepodatny na ścieranie, penetrację bakterii i starzenie się — Tyvek® jest niezwykłym materiałem używanym do ulepszania rozwiązań w wielu gałęziach przemysłu.  

Jak działa Tyvek®?

Tyvek® jest dostępny zarówno w postaci utwardzonej, wykorzystywanej do produkcji okładzin budynków i opakowań lekarstw, jak i w postaci miękkiej, przypominającej tkaninę, używanej do produkcji odzieży ochronnej i artykułów na rynek konsumencki.Odkryj, jak Tyvek® pozwala zapewnić doskonałą wydajność w najróżniejszych zastosowaniach. 

Hydrofobowy

Przędzenie i łączenie włókien Tyvek® w wysokiej temperaturze i pod ciśnieniem nadaje materiałowi właściwości termoplastyczne — wraca do gęstego, półstałego stanu, w którym jest nieprzemakalny.

Przepuszczalność powietrza

Ponieważ żadna substancja nie wiąże ze sobą włókien Tyvek®, w materiale występują drobne perforacje przepuszczające parę wodną, ale jednocześnie nie przepuszcza wody ani innych cieczy. Tyvek® jest dzięki temu materiałem doskonale przepuszczającym powietrze.  

Warstwa ochronna

Tyvek® jest wykonany z ciągłych włókien strukturalnie odpornych na przenikanie drobnoustrojów. Materiał nie przepuszcza dzięki temu niebezpiecznych materiałów, takich jak azbest, pleśń, włókno szklane i ołów.  

Wytrzymałość na rozrywanie

Włóknina Tyvek® ma chaotyczną strukturę, która została sprasowana. Dzięki temu materiał jest bardzo odporny na rozdarcie i przebicie, i zapewnia długotrwałą ochronę.

Możliwość recyklingu 

Tyvek® nie tylko zapewnia wyjątkową wydajność w najrozmaitszych zastosowaniach, ale również w całości poddaje się recyklingowi i dostaje drugie życie w postaci ławek w parkach czy przyrządów na placach zabaw dla dzieci.

Nadaje się do nadruków

Materiał Tyvek®, podobnie jak papier, nadaje się do nadruków z użyciem większości tradycyjnych i cyfrowych technik drukarskich, w tym druku atramentowego UV, lateksowego i wypukłego. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl