Wersje językowe
Waluty
 
Zakończyliśmy wprowadzanie do sklepu nowej dostawy lnów z Białorusi 0

Nie ma to jak odpalić rok z przytupem ;-)

Nowa dostawa lnu z Białorusi już w sklepie

Nie minął jeszcze miesiąc od ostatniej dostawy a już gościmy u siebie kolejne lniane nowości z Białorusi.

Tym razem dotarło do nas ponad 40 belek czystego lnu.

Część z nich to uzupełnienie zapasów ale jest sporo starych "nowości" czyli lnów Wam doskonale znanych, w nowym, 'prawie' stonewashowym wykończeniu.

Co to oznacza?

Nowe wykończenie a'la stonewashed charakteryzuje się ogromną delikatnością tkaniny i jej pofałdowaniem, które nie jest aż tak widoczne jak przy klasycznych lnach zmiękczanych metodą stonewashed.

nowe lny pościelowe stonewashed, sklep alternative textiles  nowe lny pościelowe stonewashed, sklep alternative textiles

To wykończenie będzie powoli wypierało klasyczne zmiękczenie białoruskich lnów, które charakterzyowało sie tym, że otrzymywane tkaniny były miękkie ale wyprasowane na blachę i gładkie. Takie tkaniny nadal mamy w ofercie, tylko że w miarę jak będą się kończyć nam rolki ze starych dostaw, zastępować je będą właśnie te tkaniny z nowym wykończeniem.

białoruski len sklep alternative textiles

 

W dostawie przyszły też trzy nowe lny pościelowe: czarny, śnieżna biel i oliwka. Cenicie je sobie za praktyczną w użytkowaniu szerokość 245 cm, świetnie dobraną gramaturę 165g oraz niesamowitą miękkość i wykończenie stonewashed. Te lny są chętnie kupowane na obrusy, zasłony i pościele. W naszej ofercie znajdziecie pond 10 kolorów właśnie tej tkaniny.

nowe lny pościelowe stonewashed, sklep alternative textiles

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl