Waluty

Al. Ka. Handmade

Al.Ka Al.Ka

Jest to mała, lecz niesamowicie klimatyczna pracownia krawiecka funkcjonująca w Pabianicach. Jej właścicielka Ola z wielką pasją zajmuje się tworzeniem kreatywnych produktów utrzymanych w duchu lesswaste.

W swojej pracy stawia na wykorzystywanie naturalnych materiałów i tkanin, również tych pochodzących z recyclingu.

Idealnym na to przykładem jest washpapa, z której Ola szyje torby, plecaki, saszetki, pojemniki, piórniki, nawet okładki na książki. Wszystkie te produkty wykonywane są własnoręcznie przez właścicielkę zaczynając od pomysłu, poprzez formy i krojenie, a kończąc na szyciu. Tego typu wyroby to 100% gwarancji rękodzielniczej miłości i rzemieślniczego fachu.

Ola stara się dzielić ideą życia lesswaste ze  swoimi klientami i wspiera ich w nowym życiu szyjąc dla nich produkty wielorazowego użytku (np. worki na owoce, warzywa, pieczywo, płatki kosmetyczne).

W pracowni idea lesswaste to szukanie zastosowania dla każdego pozostałego skrawka, dając mu nowe życie. Takim oto sposobem z resztek washpapy powstają zakładki do książek i breloki, a z tkanin przepiękne, kolorowe i pełne edukacyjnych walorów patchworkowe gry dla dzieci —> memo, domino, warcaby i kółko i krzyżyk.

Chcesz poznać twórczość Al.Ka. Handmade i wesprzeć polskie rękodzieło?

Zajrzyj na FB do  Pracownia Al.Ka, oraz na Instagram Alkahandmade.

Produkty można zamawiać przez sklep na FB lub mailowo: pracowniaalka@gmail.com

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl