Newsletter
Zapisz się do newslettera. Odbierz rabat 5% na pierwsze zakupy. Tu możesz się też wypisać z newslettera.

DIY tutoriale Joanki Z

DIY tutoriale na akcesoria z washpapy opracowane przez Joankę Z

4 pory roku - szycie w zgodzie z naturą.

Oddajemy do Waszej dyspozycji cykl tutoriali "4 pory roku - szycie w zgodzie z naturą" przygotowanych przez blogerkę @Joankę-Z. we współpracy z JUKI - japońskim producentem maszyn do szycia, który zawiera projekty oraz wskazówki dotyczące szycia akcesoriów z washpapy.

Cykl powstał dzięki współpracy 3 stron Twórcy (Joanki Z), Tworzywa (washpapy) i Narzędzia (JUKI).
Za projekty i oprawę artystyczną odpowiadała Joanka Z, która postarała się aby były one modne, gustowne i funkcjonalne i sprawiły radość twórczą zarówno początkującym jak i zaawansowanym miłośniczkom maszyny do szycia. Instrukcje krok po kroku przeprowadzają przez tajniki szycia, a Joanka Z podpowiada techniki i kruczki, które ułatwiają jego szycie i wywijanie.

Ponieważ dla 3 stron tego układu ważne jest nie tylko co ale i jak – a zatem w zgodzie z naturą, w przyjaźni i akceptacji dla naszego środowiska naturalnego – projekty są przepełnione duchem lasu, ziemi i przyrody – bo washpapa to papier, Joanka Z to leśna dziewczyna a dla JUKI EUROPE duże znaczenie ma CSR.

Tutoriale powstały na każdą z 4 pór roku

Jesień - worko-plecak

Zima - kopertówka

Wiosna - shoperka + kosmetyczka

Lato - nerka

Zapraszamy do pobierania instrukcji i wzorów ;-) Przyjemnego szycia!

jesień - worek na plecy                                                                                     zima - sylwestrowa kopertówka

 

wiosna - shoperka                                                                                              lato - nerka

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl