Newsletter
Zapisz się do newslettera. Odbierz rabat 5% na pierwsze zakupy. Tu możesz się też wypisać z newslettera.

Deadstocki

Deadstocki Recycle&Upcycle - końcówki kolekcji, materiały zero waste

Deadstocki recycle upcycle - sklep Alernative textiles

Deadstocki to tkaniny, które nie zostały wykorzystane przez szwalnie, projektantów i firmy produkujące odzież. Zalegają na magazynach i nikt nie wie, co z nimi zrobić.

Są to też często materiały drugiego gatunku, z nieznacznymi uszkodzeniami, innymi odcieniami, tkaniny niestandardowe, zamawiane przez projektantów, które nie spełniły wymagań dotyczących kolorów bądź wzorów.

Deadstocki recycle&upcycle - sklep alternative textiles

Deadstocki stanowią doskonałe rozwiązanie dla młodych projektantów, start upów odzieżowych promujących zrównoważony rozwój i chcących kreatywnie wykorzystać coś, co inaczej wyląduje na śmietniku.

Deadstock to model biznesu, który wpisuje się najnowsze trendy zero waste, upcyklingu, eko fashion, uważnej i zrównoważonej mody.

deadstocki - recycle&upcycle - sklep alternative textiles

Deadstocki to również niepowtarzalna szansa na stworzenie oryginalnej, unikatowej mody, dostępnej tylko w krótkich seriach.

Materiały deadstockowe to bardzo często materiały o wysokiej jakości, pochodzące z domów mody i od najlepszych projektantów.

To również pozyskane od drukarni oraz przeróżnych firm - naszych partnerów biznesowych, zalegające w magazynach banery reklamowe - zupełnie nowe, lub też odpady poprodukcyjne, czy banery, które spełniły już swoją reklamową rolę i ich czas się skończył. Czyścimy je, tniemy na kawałki, robimy im zdjęcia i dajemy w naszym sklepie szansę na "Drugie życie" - w ramach upcyklingu - czyli podnoszenia wartości pierwotnego produktu i nadania mu nowego sensu poprzez jego modyfikację, lub przeróbkę.

 Banery reklamowe Zero Waste - Deadstocki - sklep Alternative Texiles

W naszej ofercie znalazły się również niechciane, jeansowe nogawki po skróceniu całej kolekcji, w bardzo dużej ilości.

Deadstocki nogawki jeansów sklep Alternative Textiles

A także całe męskie jeansy, w ilości około 300 sztuk, które nie znalazły wcześniej swojego nabywcy. A może i nawet nie szukały.

spodnie jansowe deadstocki sklep Alternative Textiles

Zapraszamy do współpracy wszskie firm zaineresowane współpracą w ramach projektu "Daj drugie życie tkaninie" 

krydzewska@alternativetextiles.pl

tel. +48 519 199 785

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl