Ewa Szczepańska i jej stemple

Ewa Szczepańska i jej stemple - czym ozdabiać washpapę oraz inne materiały alternatywne

 
W sklepie znajdziecie już ręcznie wykonane stemple przygotowane przez polską rękodzielniczkę Ewę Szczepańską, które pozwolą na wyjątkowe ozdabiane szytych przez Was toreb, kosmetyczek lub notesów. Stemple mogą być odbijane w jednym kolorze lub używane jako wzory do wypełniania wybranymi farbami, kredkami i tuszami wodoodpornymi, które również są już w sklepie.
Każdy stempel Ewy ma swój indywidualny charakter, ponieważ każdy z nich wychodzi prosto spod jej rąk.
 
Oto parę słów o Ewie Szczepańskiej, prosto od samej artystki:
 
"Mam na imię Ewa. Prywatnie jestem mamą trójki dzieci. Stemple to była odskocznia, kolejne hobby. Długo szukałam swojej drogi, prowadziłam bloga kulinarnego, robiłam torty z masy cukrowej, tworzyłam biżuterię a nawet pisałam teksty na zamówienie. Pierwszy stempel powstał w 2013 roku i była to gwiazdka. Pamiętam, że przeglądając Pinterest zobaczyłam zdjęcie takiego ręcznie wykonanego stempla i po prostu postanowiłam zrobić coś podobnego. Nie myślałam o tym, że można kupić gotowy.
Można kupić wszystko gotowe, kartki, notesy, koce a ludzie i tak sięgają po te ręcznie robione. I tak przez pierwsze miesiące wycinałam wzory w zwykłych gumkach do mazania i używałam wyłącznie skalpela. Stemple służyły wyłącznie do zabawy moich dzieci.
 
Z czasem tak się nakręciłam, że wyposażyłam się w lepsze narzędzia, gumy, technikę. Jestem perfekcjonistką i wciąż jestem niezadowolona i coś udoskonalam. Teraz ten stemplowy świat już nie zachwyca moich dzieci a ja tworzę dla innych. Mam mnóstwo pomysłów, w głowie szkicuje nowe wzory, które nie wiem kiedy przenoszę na papier.
 
Uwielbiam wynajdywać coraz to nowe zastosowania dla stempli. Właściwie to mam taką listę technik do wypróbowania i co jakiś czas ją redukuję wprowadzając kolejny punkt w życie. Brakuje mi czasu na realizację wszystkich planów związanych z tym pieczątkowym szaleństwem ale krok po kroku, w końcu wszystko będzie tak jak chcę."
 
 
Stemple Ewy wraz z innymi naturalnymi produktami, które znajdują się w naszej ofercie zostały pokazane podczas Forum Klimatycznego w Katowicach w 2018 roku.
 
 Ewa Szczepańska i jej stemple na forum klimatycznym
Inne stemple wykonane przez Ewę 
 
 stemple Ewa Szczepańska do tkanin
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl