Wersje językowe
Waluty
 

Kredki, tusze lub farby do tkanin i washpapy 

Kredki Derwent Inktense to jeden z wielu produktów firmy Derwent, które nie mają żadnego odpowiednika u innych producentów. W ich rdzeniu znajduje się tusz. Można nimi rysować w tradycyjny sposób ale najciekawsze efekty dają po rozmyciu wodą, kiedy pod wpływem wody uwalnia się intensywny  kolor tuszu.

Kredkę i tusz wystarczy rozmyć i już działa. Są idealne do malowania na washpapie i innych tkaninach.
Wodoodporna kredka - konturówka pozwala precyzyjnie wyznaczyć obszar, na którym nastąpi rozmycie. Po wyschnięciu kolor staje się permanentny, co pozwala na nakładanie na siebie wielu warstw i uzyskanie nowych odcieni bez obawy rozmycia. Przy użyciu konturówki można malować również na jedwabiu i innych tkaninach. Możliwości wykorzystania kredek Inktense są ogromne, a efekty oszałamiające. Są również świetnym uzupełnieniem sztyftów tuszowych Derwent Inktense Blocks (grube sztyfty o tym samym składzie, co rdzeń kredek Inktense) jako narzędzie do precyzyjnych detali.

Farby akrylowe do tkanin

Elastyczne, nietoksyczne, idealne do malowania na washpapie, tkaninach, papierze, drewnie, kartonie, paper mâche, plastiku, terakocie i większości porowatych powierzchni. Nie potrzebuje dodatkowych mediów. Dostępne w wielu kolorach. Po nałożeniu na tkaninę należy odczekać ok 24h przed praniem. Po wyschnięciu odporne na wodę (ma lekki połysk).

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl